Сьогодні святковий і одночасно трагічний день

Сьогодні святковий і одночасно трагічний день — виповнюється тридцять років від дня виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану.

15 лютого далекого 1989 року до мирного життя поверталися не за роками змужнілі, посивілі чоловіки, брати, сини, онуки.

Три десятиліття тому українські родини, чиї сини, брати і батьки брали участь у військових діях, з нетерпінням чекали на цей день. Однак не для всіх він прийшов радісним і щасливим. Тисячі співвітчизників, серед яких і наші земляки — Красноградщини, так і не повернулися до рідної домівки. Це тяжкі і непоправні втрати.

Перед світлою пам’яттю загиблих схилили голови красноградці під час урочистої церемонії покладання квітів, яка відбулася сьогодні біля пам’ятного знаку на честь подвигу земляків-афганців. У заході взяв участь і міський голова Володимир Максим.

З нагоди 30-ї річниці  виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану Грамотами міської ради відзначено двох членів Красноградської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Сергія Штепу та Володимира Анахіна.

Відзнаки їм Володимир Максим вручив під час концертну в районному Будинку культури.

— Дякуємо вам за мужність і стійкість, — з такими словами до учасників урочистостей звернувся міський голова, зазначивши, що кожен з них власною доблестю слугував примноженню славних сторінок в історії рідного міста, Красноградщини.

 

Залишити відповідь