Звіт депутата міської ради Ольги Караптан

Завершенням циклу звітувань депутатів Красноградської міської ради перед громадою   став звіт депутата міської ради Ольги Караптан, який відбувся на зустрічі з працівниками   відділу «Красноградська дільниця металообробки».

Під час звіту було окреслено питання діяльності міської ради за рік, а також  говорилося про напрямки роботи органу місцевого самоврядування протягом 2019 року

Найбільше питань, які порушували виборці, стосувалися капітального ремонту  дороги по вулиці Преображенській, розчистки південно – східної частини міста  взимку   від снігу, стану річки Берестової та благоустрою міської зони відпочинку.

Об’єднання територіальних громад — ще одна тема, яка зараз доволі актуальна. Своїм баченнями з цього приводу з присутніми поділилися секретар міської ради Катерина Єніна та міський депутат  Ольга Караптан. Цей шлях розвитку громад, на який ступила міська рада — не зворотній. Саме об’єднання є запорукою переходу місцевого самоврядування на якісно новий рівень. На частину питань красноградці отримали відповідь відразу, а вирішення інших — взято на  контроль. Частина порушених питань вже включена до пріоритетних напрямків роботи міськради на нинішній рік, інша — обов’язково буде взята до уваги та вишукуватимуться шляхи їх вирішення.

Довідка депутата про звіт

 

Залишити відповідь