Сьогодні під головуванням міського голови Володимира Максима пройшло засідання виконавчого комітету міської ради, на якому, окрім заяв громадян, було розглянуто низку питань.

Зокрема, заслухали інформацію про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Красноградської райдержадміністрації. Нагадаємо, з міського бюджету було виділено кошти на придбання засобів індивідуального захисту працівникам закладу, наразі вони вже використовуються та ще є запас. Додатково планується придбати 70 респіраторів.

Також слухали доповідь про стан утримання вулично-дорожньої мережі міста. Як зазначив міський голова, в минулому році завдяки проведенню тендерів, вдалося зекономити  майже 2 млн. грн. В цьому році пройшло вже 5 тендерів і економія склала близько 0,5 млн. грн., заощаджені гроші також будуть спрямовані на облаштування автошляхів. Загалом з міського бюджету на ремонт доріг виділено 6 млн. грн., але цього недостатньо для міста. Адже необхідним є відновлення міжбудинкових проїздів на мікрорайоні 3, завершення робіт по вулиці Вишневій та капітальний ремонт вулиці Полтавської в комплексі з встановленням нових бордюрів, огороджень та розмітки. Тому міською радою були направлені звернення до Харківської обласної ради з проханням допомогти у фінансуванні ремонту Полтавської, яка є дорогою державного значення, та нажаль, жодної позитивної відповіді ми не отримали.

Розглянули  й питання про розробку кошторисної документації по мініпроєктам обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Проєкти закладів дошкільної освіти, якими опікується міська рада, щороку стають переможцями, а це свідчить про їхню необхідність та якісну підготовку. Таким чином, за 6 років участі з обласного бюджету задіяно 4 млн. грн.   Зазначимо, що розробляє проєкти виключно ініціативна група, до складу якої входять представники батьківського комітету та працівники закладу, найкращі з них визначає обласна рада, а міська рада співфінансує реалізацію їх задумів та допомагає в оформленні всіх необхідних документів.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.