Вітаємо колектив дошкільного підрозділуКрасноградського ліцею №3 з перемогою у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання та натхнення PlayFest 2021.

Команда креативних педагогів, розумних діточок та їх люблячих батьків дошкільного підрозділу Красноградського ліцею №3 нагороджена цінними подарунками та дипломом за перемогу в номінації «Велика книга маленьких мрійників» у дитячому проєкті «Книга, що оживає» у рамках Всеукраїнського  фестивалю гри, навчання та натхнення PlayFest 2021.

Долучившись до участі у проєкті «Книга, що оживає»  у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення PlayFest 2021 за підтримки «Сприяння освіті» та фонду the LEGO Foundation (королівство Данія),колектив  дошкільного закладу спільно з батьками дітей поставили   собі за мету переосмислити значення, важливість, роль книги у нашому житті, її особливий  вплив на особистісну та професійну траєкторію життя людини і залучити дітей до більш глибокого занурення в книжковий світ, шукаючи нових способів взаємодії у дружньому колі нашого колективу.

Участь у конкурсі надала можливість вихователям закладу активізуватися та  активізувати дітей, батьків для досягнення успіху, проявити свої сильні якості характеру, вивільнити творчий потенціал.  Зацікавити дітлахів бажанням втілювати у будову свої мрії і задуми, граючись з якісним будівельним матеріалом.

Для формування у хлопчиків і дівчаток широкого розуміння поняття «здорове харчування» застосовували різні підходи:

  • досліджували продукти харчування, шукаючи переваги здорової їжі;
  • створювали стенди – музеї круп, насіння, макаронних виробів;
  • висадили та доглядали власні вітамінні куточки;
  • провели онлайн челендж між групами закладу «Розкажіть про користь вітамінів»;
  • вивчали рецепти улюблених сімейних страв і відтворили їх у групі;
  • провели «ОnlinePlaymate» із закладом №88 «Метелик» зі Львова;
  • підготували виставки етапів проєктної діяльності;
  • відзняли відеофільм про заклад.

– «Всі етапи роботи над проєктом висвітлювали на сайті «Сприяння освіті» https://youtu.be/qelijU8tbLs. Підсумком різномаїття наших активностей стало створення 4 томів «Малого довідника смачних порад», який допоможе нашим вихованцям вести здоровий спосіб життя», – зазначила заступник директора Людмила Образцова.

Учасники завдячують проєкту за те, що наші вихованці стали частиною такої прекрасної спільноти цілеспрямованих і допитливих  однодумців, за можливість йти до своєї мети  найрізноманітнішими стежками пізнання. Знання, одержані в спільних активностях  дітей, батьків та педагогів завжди дуже міцні та сприяють всебічному розвитку дітей, спонукають їх мислити креативно, пропонувати цікаві ідеї, аналізувати факти, висувати гіпотези, обґрунтовувати свою думку, віднаходити головне та розвивають вміння вчитися впродовж життя.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.