Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку 5 класу

За інформацією Харківського регіонального центру з гідрометеорології від 09 вересня 2021 року №171 у лісах Харківської області з 10 по 16 вересня 2021 року переважатиме надзвичайна пожежна небезпека 5 класу.

На підставі вищевикладеного та на виконання п.п. 6.6., 6.11. розділу II протокольного рішення Регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 30 квітня 2021 року №10, п.п. 2.2.4., 2.3 розділу II протокольного рішення Місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красноградського району від 31 травня 2021 року №4, Красноградська міська рада звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки в лісах України, згідно з якими протягом пожежонебезпечного періоду при 5-му класі пожежної небезпеки заборонено розводити вогнища в лісі, відвідувати хвойні насадження, палити, кидати у лісі не загашені сірники, недопалки.

Також не можна випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду та інших земельних ділянках, що розташовані близько до лісу, у тому числі проводити сільськогосподарські пали, звалювати та спалювати у лісі сміття, будівельні рештки, побутові та горючі відходи тощо.

Нагадуємо що згідно з чинним законодавством України порушення вимог пожежної безпеки в лісах, тягне за собою накладення штрафу на громадян від дев’яноста до двохсот сімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1530 – 4590грн.) і на посадових осіб – від двохсот сімдесяти до дев’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (4590 – 15300 грн.).

За знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до лісових пожеж, та поширення їх на значні площі, тягнуть за собою адміністративну відповідальність з накладанням штрафу на громадян в розмірі від двохсот сімдесяти до дев’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (4590 – 15300 грн.), на посадових осіб від шістсот тридцяти до однієї тисячі восьмисот неоподаткованих мінімумів громадян (10710 – 30600 грн.)

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.