ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОЗГЛЯД ПРОЄКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ

Для врахування громадських інтересів, одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, Красноградська  міська рада Харківської області повідомляє про початок процедури розгляду проекту містобудівної документації – детального плану території кварталу щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться за межами села Берестовенька Красноградської міської ради Красноградського району Харківської області, з метою зміни цільового призначення із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на землі сільськогосподарського виробництва, а саме для обслуговування об’єктів переробки та схову зерна.

Підстава розроблення – розпорядження Красноградської районної державної адміністрації «Про надання дозволу на розробку детального плану території Іванівського старостинського округу Красноградської міської ради Красноградського району Харківської області» від 28 грудня 2020 року № 324

Детально ознайомитися з текстовими та графічними матеріалами можна за посиланням та в приміщенні міської ради за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська, 94.

Замовник детального плану території – Красноградська районна державна адміністрація

Розробник – ТОВ «УкрЗемінвест»

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості — завідувач сектору містобудування та архітектури Красноградської міської ради Опалько Яна Олександрівна.

Громадські слухання відбудуться 22 лютого 2022 року о 15 годині в залі засідань Красноградської міської ради.

Пропозиції щодо детального плану території просимо надавати до Красноградської міської ради у письмовому вигляді протягом 30 днів з моменту опублікування оголошення, за адресою: 63304, Харківська область, м. Красноград, вул. Бєльовська, 94 (тел. 7-02-03), або на електронну пошту krasnograd.m-r@ukr.net.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.