Красноградською міською радою на виконання вимог  Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 13.08.2002 року №700 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення» протягом 2021 року розглянуто 2145 звернень, що на 135,97% більше, ніж за аналогічний період у минулому році.

Із 2145 звернень, 71 звернення (3,3%) було колективним, загальна кількість підписів у зверненнях – 1715.

У структурі звернень за класифікацією питань найбільшу частку становлять звернення з питань аграрної політики і земельних відносин – 57% від загальної кількості звернень, що на 2,66% менше ніж за аналогічний період 2020 року. Вагому частку займають звернення громадян з питань соціального захисту (14,27% від загальної кількості звернень), комунального господарства (3,50% у загальній структурі), праці і заробітної плати (3,59%), житлової політики (2,7%), інше (16,78%). Збільшення питомої ваги звернень з питань праці і заробітної плати порівняно з аналогічним періодом 2020 року пов’язане із змінами у адміністративному устрої, а саме створенням одиниці Красноградська міська територіальна громада, приєднанням старостинських округів та формуванням відділів міської ради.

Із загальної кількості звернень, що надійшли до міської ради, більшість – 1975 (або 92%) було вирішено позитивно, за 64 заявами було надано роз’яснення, 60 заяв було відмовлено у задоволенні. За класифікацією питань, відмова у задоволенні стосувалася земельних питань, питань відключення від мереж центрального опалення, питань соціального захисту, сезонної торгівлі.

Особистий прийом громадян  проводиться посадовими особами  міської ради згідно з затвердженим графіком, який оприлюднено на сайті міської ради та розміщено у доступних місцях для вільного ознайомлення. Особистий прийом громадян  фіксується у журналах спеціальної форми. У 2021 році шляхом особистого прийому міським головою було здійснено прийом 82 заявників.

 

Запити про доступ до публічної інформації

Протягом 2021 року до Красноградської міської ради надійшло 107 запитів про доступ до публічної інформації, що на 205,7% більше ніж в аналогічному періоді 2020 року. Із загальної кількості запитів надійшло від юридичних осіб – 44 запити, від фізичних – 63 запити. За формою отримання запитів, 96 або 89,7% було отримано електронною поштою, в тому числі від інших органів, установ, організацій. Особисто подано 9 запитів .

За результатами розгляду, інформацію було надано за 106 запитами. Красноградська міська рада не надала інформацію за одним запитом у зв’язку із відсутністю запитуваних документів. Відповіді на всі запити були надані у строк, визначений законодавством.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.