Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на території Красноградської міської ради  на 2021-2025 роки затверджена рішенням ХХVІ сесії VІІІ скликання Красноградської міської ради від 25 листопада 2021 року № 1716 – VІІІ   була розроблена з метою реалізації державної політики щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Інформацію про її виконання заслухано депутатами міської ради.

Серед завдань Програми слід відмітити: ведення обліку нерухомого майна, право власності на яке мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; ведення обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які мають право на отримання позачергового житла; забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; надання методичної допомоги опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям щодо захисту житлових і майнових прав  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

Службою у справах дітей та сім’ї красноградської міської ради  постійно проводиться робота по виявленню нерухомого майна у дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснюється контроль за оформленням спадщини на їх ім‘я. У разі надходження інформації про наявність у дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування,  майна, комісійно здійснюється його обстеження, складається опис, ініціюється питання про призначення опіки над майном, житлом дитини.

Протягом 2021 року завдяки субвенції, виділеної в 2020 році з державного бюджету, мали змогу придбати житло у власність 4 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували до 18 років  на первинному обліку Служби на території нашої громади.

В 2021 році 4 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  потрапили  в регіональні списки на придбання житла в 2022 році за рахунок  субвенції з державного бюджету 2021 року. Станом на 31.12.2021 кошти перераховані на банківські рахунки вищевказаних осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та протягом 2022 року планується придбання житла цими дітьми.

Фінансове забезпечення Програми здійснювалося за рахунок коштів державного бюджету, сума фінасування склала 1 829,620 тис.грн.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.