Затверджено програму розвитку житлової інфраструктури КМР, що перебуває на балансі Красноградського ЖРЕП

      Красноградською міською радою затверджено Програму розвитку житлової інфраструктури Красноградської міської ради, що перебуває на балансі Красноградського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства, на 2022-2025 роки.

      На балансі Красноградського ЖРЕП знаходиться 118 будинків, в тому числі 103 багатоквартирних будинків, в яких розташовано 4533 квартири, а також 5 одноквартирних будинків, в яких розміщено 5 квартир.

      Більшість багатоквартирних будинків збудовано в 60-90 роки минулого століття, вони мають значну ступінь зносу інженерних мереж та покрівель. Внутрішньобудинкові системи тепло-, водо-, енергопостачання та водовідведення мають велику ступінь зносу, потребують капітального ремонту або заміни. Обслуговування внутрішньобудинкових систем, їх ремонт потребують все більше і більше витрат. Витрати на капітальний ремонт будинків, конструктивних елементів не включаються в послугу з управління житлових будинків та прибудинкових територій.

      В кошторисі послуг не передбачені вартість матеріалів на проведення поточного ремонту комунікацій, під’їздів, конструктивних елементів.

      Все це призвело до того, що підприємству не вистачає обігових коштів на придбання матеріалів для виконання робіт з утримання та оновлення інженерних мереж, з підготовки житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період, придбання необхідних технічних засобів. Потребує оновлення матеріальна база підприємства за рахунок капітальних вкладень.

      Враховуючи фінансову ситуацію, в якій знаходяться комунальне підприємство, виникає гостра потреба в інвестуванні коштів у розвиток інфраструктури міста.

      Метою Програми стало забезпечення стабільності роботи Красноградського ЖРЕП згідно з його функціональним призначенням, надійності та безпеки експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж шляхом інвестування коштів у розвиток підприємства.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.