Щодо перейменування вулиці Московської в місті Краснограді

Минуло немало часу коли з топонімічного простору держави та нашого міста викорінювалися назви, пов’язані з комуністичною та іншою символікою .

Після подій повномасштабного вторгнення російської федерації до України тема зміни назв вулиць міст і сіл нашої держави знову актуальна.

Слід відмітити, що Красноградською міською радою вже здійснювалася спроба зміни назви вулиці Московської в місті Краснограді. Тоді, в 2016 році цю ідею не підтримали самі красноградці, мешканці вулиці.

Зараз життя ставить  перед нами нові виклики, і вони пов’язані з тим, що така назва топоніму є неприпустимою. Тож постала необхідність  почати процедуру перейменування вулиці.

Історія української державності вже готова подарувати нашому місту вулицю з новою назвою: вулиця Незалежності України, вулиця Незламності України, вулиця Патріотів  чи то вулиця  Волонтерського руху та багато інших.    

Шановні мешканці міської громади, красноградці! Просимо долучитися до обговорення з пропозиціями щодо перейменування вулиці Московської з метою очищення топоніміки нашого міста від назв, які не мали жодного відношення до історії нашого краю,  містили, здебільшого, ідеологічну складову.

Питання зміни назв об’єктів топоніміки вирішується на сесії міської ради за поданням топонімічної комісії, до складу якої входять відомі в Краснограді історики, краєзнавці, представники громадськості.

 Просимо надавати Ваші пропозиції щодо зміни назви однієї з найбільших та найзначиміших вулиць нашого міста, вулиці Московської, які обов’язково будуть враховані під час обговорення цього актуального питання. На офіційному порталі міської ради буде проводитися онлайн голосування щодо можливих варіантів нових назв вулиці.

[poll id=”7″]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.