Сьогодні 14 липня відбулося чергове засідання Красноградської міської ради  під головуванням міського голови Світлани Кривенко.

Рішенням ради затверджено звіт про виконання бюджету Красноградської міської територіальної громади за перше півріччя 2022 року. За інформацією начальника фінансового управління Олени Єгупової виконання бюджету стабільне, протягом першого півріччя дотримувався режим жорсткої економії та ощадливості бюджетних коштів.

Присутні затвердили внесення змін до рішення про встановлення місцевих податків і зборів. Ставки податків та пільги залишились без змін, натомість впорядковано перелік населених пунктів у зв’язку з переформатуванням старостинських округів та приведено у відповідність до законодавства класифікацію будівель та споруд.

Одним із важливих питань сесії стало внесення змін до Програми збереження культурної спадщини: впорядковано та розроблено реєстр пам’яток архітектури. Це дасть змогу провести необхідні заходи для подання пропозицій органу охорони культурної спадщини вищого рівня про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України та забезпечити дотримання режиму використання пам’яток місцевого значення, їх територій, зон охорони.

Депутатами було підтримано ряд рішень з питань прийняття майна у комунальну власність Красноградської територіальної громади. Зокрема у власність громади в якості благодійної допомоги для КНП «Красноградська ЦРЛ» було прийнято медичне обладнання та автомобіль швидкої допомоги.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.