Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства».

Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ХОВА Юрій Шпарага, мета кампанії – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав громадян.

Він зазначив, що за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та сприяння Української фундації громадського здоров’я в Харківській області розпочали роботу 4 мультидисциплінарні мобільні команди – по одній у Красноградській і Лозівській територіальних громадах та 2 – у Харківській.

«Мета діяльності цих мобільних команд – надання соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від воєнних дій, у тому числі й у сусідніх територіальних громадах. У кожній команді працює медик, юрист і психолог», – сказав Юрій Шпарага.

Також для надання допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, в області працює 10 спеціалізованих служб підтримки.

Для екстрених звернень цілодобово працює Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, до якої можна зателефонувати за номером: 0800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.