Створення молодіжного простору: до участі в конкурсі запрошують команди з Харківщини та Чернігівщини

ГО «Українська античність» запускає проєктну хвилю з громадянської освіти в громадах Харківської та Чернігівської областей для учнів 8–11-х класів.

Програма надає можливість пройти тренінги та отримати навички XXI століття, створити власні інноваційні проєкти, отримати фінансування на їхнє впровадження і таким чином стати змінотворцями у своїх громадах.

Ментори допоможуть усім командам, що пройдуть конкурсний відбір (10 команд з Харківської області та 10 команд з Чернігівської області), створити проєкти молодіжного простору в їхніх населених пунктах. Дві найкращі ідеї (одна — у Харківській та одна — у Чернігівській області) будуть профінансовані, дві команди отримають товари та/або послуги на 100 000 гривень на реалізацію проєктів.

Навчальна програма складатиметься з трьох етапів:

  • теоретична частина (5 тижнів школярі проходитимуть тренінги з медіаграмотності, громадянської освіти та проєктного менеджменту);
  • робота з менторами (2 тижні під супроводом та наглядом менторів учні розроблятимуть проєкти молодіжного простору та презентують їх);
  • заключна частина (обрання команд-переможців – по одній з Харківської та Чернігівської областей).

Команда-переможець отримає товари/послуги на 100 000 грн для відновлення молодіжного простору за своїм планом.

Для з’ясування деталей потенційні учасники 23 грудня можуть відвідати онлайн-зустріч “Питання–відповіді” (реєстрація у формі).

Анкета для реєстрації команди знаходиться за посиланням: https://forms.gle/ENomXmRYJ3hjbqm66.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сторінці ГО “Українська античність” в FacebookInstagram.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.