Всеукраїнська Аграрна Рада інформує

      Пропозицію ВАР щодо звільнення від оподаткування платників єдиного податку 4 групи за земельні ділянки, що розташовані на територіях бойових дій та/або тимчасово окупованих територіях, урахували до законопроєкту № 8298 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо додаткової підтримки вітчизняної промисловості та бізнесу під час воєнного стану».

      ВАР постійно звертала увагу законотворців на неможливість та складнощі при сплаті податку 4 групи аграріям, земельні ділянки яких розташовані на окупованій або деокупованій територіях, на територіях де велись чи ведуться бойові дії. Пов’язано це з тим, що на цих полях призупинена діяльність через обстріли чи забруднення вибухонебезпечними предметами. Тим не менш, фермери на цих територіях, згідно діючого законодавства, мають сплачувати податок 4 групи.

      Тому ВАР рекомендувала народним депутатам звільнити від сплати єдиного податку 4 групи земельні ділянки, які знаходяться на окупованих, деокупованих та територіях на яких ведуться бойові дії, на період ведення бойових дій, але не пізніше ніж 12 місяців після завершення бойових дій чи деокупації.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.