Впровадження сучасних технологічних процесів

Енергоефективність – один з найважливіших параметрів в діяльності міського комунального господарства на сьогоднішній день.
Втрати тепла під час використання централізованого опалення складають від 20 до 40 %, вони пов’язані з віком теплових магістралей, а також з відстанню, яку необхідно щоразу долати теплоносію, щоб дістатися до квартири.
Автономні міні котельні легко здатні опалювати багатоквартирні будинки, приміщення соціальної сфери без ризику поривів труб, без залежності від протяжності теплових магістралей.

Пріоритетним в діяльності Красноградської міської ради є заходи з енергозбереження та модернізації комунальних підприємств. Одним з них є Красноградське підприємство теплових мереж, яке виступило з ініціативою проведення модернізації існуючих котелень та встановлення нових сучасних міні котелень на території міста Краснограда та населених пунктів громади.
Робочу нараду за участю фахівців щодо заходів з впровадження сучасних технологічних процесів на підприємстві в 2023 році провела міський голова Світлана КРИВЕНКО.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.