Відбулося засідання 45 сесії Красноградської міської ради

Сьогодні 26 січня під головуванням міського голови Світлани Кривенко відбулося засідання сесії Красноградської міської ради.

Депутатами заслухано ряд звітів про хід виконання Програм за період 2022 року.

Так за інформацією начальника Красноградського ЖРЕП Сергія Богданця, на виконання заходів Програми розвитку житлової інфраструктури Красноградської міської ради, що перебуває на балансі підприємства, з бюджету Красноградської територіальної громади в 2022 році спрямовано 1091, 876 тисяч гривень. Ці кошти було виділено на придбання бензопили, відбійного молотка, зварювального напівавтомату, проведення позапланового технічного огляду, експертного обстеження  ліфта за адресою: м. Красноград, мікрорайон 3, буд.22 (3 під’їзд); на придбання матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій воєнного характеру; на придбання  будівельних матеріалів для усунення аварій  в житлових  будинках тощо.

 

Директор Красноградського підприємства теплових мереж Олександр Сидоренко проінформував про хід виконання Програми розвитку Красноградського підприємства теплових мереж за період 2022 року. Таким чином за кошти бюджету Красноградської  територіальної громади замінено (відремонтовано) 1053м. теплових мереж, придбано матеріали які у випадку виникнення аварійних ситуацій  під час проходження опалювального сезону 2022/2023р. прискорять процес ліквідації, а також придбано дві електрогенераторні установки потужністю 80кВт/100кВа і 127кВт/159кВа та встановлено на котельні вул.. Соборна 61, та вул.. Незалежності 45Е.

Депутати також підтримали рішення щодо проведення звіту міського голови перед громадою 03 береня 2023 року о 12:00 год в залі засідань міської ради.

Прийняли ряд рішень щодо перейменування об’єктів топоніміки, а саме: провулок Лермонтова на провулок Спортивний; вулиця Першотравнева в селі Берестовенька – на вулицю Травневу;  в селі Піщанка вулицю Тітова – на вулицю Незламності, провулок Першотравневий – на провулок Тихий, провулок Пушкіна – на провулок Проїзний.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.