Звіт про результати проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиці Лермонтова в місті Краснограді Харківської області

Красноградська міська рада Харківської області  повідомляє про завершення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиці Лермонтова в місті Краснограді Харківської області.

 Організатор громадського обговорення – Красноградська міська рада.

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиці Лермонтова в місті Краснограді та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання, на виконання  рішення виконавчого комітету Красноградської міської ради від 08.12.2022р. № 473 «Про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиці Лермонтова в місті Краснограді Харківської області», відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націоналістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.212 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», на офіційному вебсайті Красноградської міської територіальної громади було оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій з питання перейменування вулиці Лермонтова в місті Краснограді.

Згідно даного інформаційного повідомлення зауваження та пропозиції громадян з вищезазначеного питання приймалися з 08.12.2022 року і до 08.02.2023 року.

Також відповідна інформація публікувалась на сторінках міської громади в соціальних мережах та на шпальтах районної газети «Вісті Красноградщини». Було проведено опитування серед населення громади.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подавалися у письмовій чи усній формі, надсилалися електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 2 місяців з дня його оголошення.

Тел. (05744) 7-00-60; (05744)7-14-99

Поштова адреса: 63304, м. Красноград, вул. Бєльовська, 94

Електронна адреса:  krasnograd.m-r@ukr.net

Юридичні особи подавали пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструвалися і не розглядалися.

Під час проведення громадського обговорення до Красноградської міської ради надійшло 1 звернення, яке містить 703 підписи, щодо перейменування вулиці Лермонтова у вулицю Дмитра Лінського; 2 електронних звернення та 19 підписів щодо перейменування вулиці  Лермонтова на вулицю Конституції, 2 підписи щодо перейменування вулиці Лермонтова у вулицю Миру, 1 електронне звернення проти перейменування вулиці Лермонтова.

Варто зазначити, що 16 листопада 2022 року року на вебсайті Красноградської міської територіальної громади була зареєстрована петиція про «Перейменування вулиці Лермонтова в м. Краснограді. Так як вулиця є однією з головних вулиць міста – провести громадські обговорення. З великою увагою та обережністю віднестись до можливих назв. Викласти звіт про узагальнення результатів громадського обговорення. Винести розгляд петиції на сесію.» Станом на 18.11.2022 петицію підписали 124 особи.

Врахування результатів громадського обговорення:

Результати громадського обговорення оприлюднено на офіційному сайті Красноградської міської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.