Звіт про проведення громадського обговорення проєкту рішення Красноградської міської ради від 17 серпня 2022 року №2710-VІІІ «Про зміну типу Піщанського ліцею Красноградської міської ради Харківської області»

 Найменування організатора громадського обговорення:

Відділ освіти Красноградської міської ради

Зміст питання, що виносилось на громадське обговорення:

Про проведення громадського обговорення проєкту рішення міської ради від 17 серпня 2022  року №2710-VІІІ «Про зміну типу Піщанського ліцею Красноградської міської ради Харківської області»

Мета:

Приведення органами місцевого самоврядування закладів загальної середньої освіти у відповідність із чинним законодавством про освіту до 01.09.2024 року  та врахування громадської думки мешканців Красноградської територіальної громади щодо зміни типу Піщанського ліцею на гімназію.

Адреса посилання опублікованого на офіційному веб-сайті проєкту рішення:

https://krasnograd-rada.gov.ua/

Розділ «Рішення сесій Красноградської міської ради VІІІ скликання»

Адреса, номер телефону, електронна адреса, за якими надавались консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення:

У зв’язку з тривалою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України та продовженням строку дії воєнного стану в Україні пропозиції (зауваження) щодо зміни типу Піщанського ліцею подавались у письмовій або електронній формі до 10 лютого 2023 року за адресою: вул. Соборна,77, м.Красноград,  Харківська обл.,  63304, (відділ освіти Краснорадської міської ради), тел.(05744) 7-02-63; електронна адреса: krasnogradrvo@ukr.net/

Анонімні пропозиції та пропозиції, розповсюджені через соціальні мережі, не підлягають розгляду та не враховуються під час узагальнення результатів та прийняття остаточного рішення.

Прізвище, ім’я відповідальної особи за проведення громадського обговорення:

ТУРОВА Антоніна Іванівна, начальник відділу освіти Красноградської міської ради, тел.(05744) 7-02-63;

СЛИВКА-ВЛАСОВА Світлана Іванівна, директор Піщанського ліцею Красноградської міської ради Харківської області.

Інформація про пропозиції від осіб, що взяли участь в громадському обговоренні:

Пропозиції, протягом встановленого терміну для обговорення з громадськістю відповідного проєкту рішення міської ради за зазначеною адресою, не надійшли.

Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Відповідно до постанови КМУ від 03.11.2010р. № 996 «Про  забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» процедура громадського обговорення витримана організатором  у повному обсязі.

Публічне громадське обговорення в Піщанському ліцеї  (зустріч з педагогами, батьками, громадськістю) планується провести в березні 2023 року з дотриманням режиму роботи закладу, після чого рекомендовано винести на розгляд чергової сесії міської ради питання про зміну типу закладу з урахуванням результатів громадських обговорень, узагальнення висловлених зауважень та пропозицій.

Після отримання відповідного рішення сесії відбудеться оприлюднення на сайтах Красноградської міської ради, відділу освіти Красноградської міської ради та Піщанського ліцею.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.