До відома агровиробників

До відома агровиробників

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО надасть добрива та насіння соняшника агровиробникам: з 1 по 14 березня триває реєстрація заявок у ДАР

Агровиробники, які обробляють від 5 до 500 га, можуть отримати міндобрива або насіння соняшника від Програми USAID АГРО у межах ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна. Проект здійснюється у співпраці з Міністерство аграрної політики та продовольства України. Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 14 березня 2023.

Щонайменше 6 800 агроММСП отримають загалом 6 тис тонн мінеральних добрив для підживлення озимих культур і основного та припосівного внесення на ярі культури, а також насіння соняшнику для класичної технології вирощування на площі 28 тис га.

Допомога буде надана за однією з трьох опцій на вибір заявника:

 АБО 1 тонну мінеральних добрив для підживлення озимих культур (Сульфат амонію ((NH4)2SO4),  Nitrogen 21%, Sulfur 24%)

 АБО 1 тонну мінеральних добрив для основного та припосівного внесення на ярі культури (Нітроамофоска NPK 16:16:16 або Карбамід (СО(NH2)2), Nitrogen 46,2%)

 АБО до 25 посівних одиниць насіння соняшнику компанії Лімагрейн (гібриди, призначені для класичної технології вирощування у розрахунку 1 посівна одиниця на 2 га).

Учасники мають забезпечити логістику доставки добрив/насіння з обласних пунктів розподілення власним транспортом/коштом.

Подати заявку можна в ДАР у розділі «Доступні програми» – «Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника». Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, які:

  • Зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства.
  • Мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді від 5 до 500 га, розташовані в наступних областях: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.
  • Зареєстровані у ДАР https://www.dar.gov.ua. Заявники зможуть обрати один з трьох видів допомоги: мінеральні добрива для підживлення озимих культур або мінеральні добрива для основного та припосівного внесення на ярі культури або насіння соняшнику.
  • Відповідають іншим вимогам: не здійснюють господарську діяльність на окупованих територіях, території РФ та Республіки Білорусь; не є об’єктом санкцій відповідно до українського законодавства тощо (повний перелік вимог у ДАР).

 Корисні матеріали:

☎️

Контактна інформація ДАР:

Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua

#AGRI-Ukraine, #ЗерновіUA

 

Назва програми Насіннєва програма ФАО: Підтримка насінням ярих культур

Опис програми

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) реалізує програму підтримки малих фермерів у прифронтових регіонах України, а саме у Чернігівській, Сумській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях. У межах програми та залежно від регіону, фермер може отримати 2 тонни насіння однієї із ярих культур на вибір: пшениця, ячмінь або горох

Тип програми Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції Загальний обсяг підтримки 2 тн

Заявнику потрібно вказати IBAN Ні

Група Насіннєва програма ФАО: Підтримка насінням ярих культур

Місто\Область\Вся країна ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Показувати потрібний обсяг підтримки Ні

Термін дії програми

Діє з:27 лютого 2023 р.

Діє до: 27 травня 2023 р.

Термін дії подачі заявок

Дата початку: 28 лютого 2023 р.

Дата закінчення:10 березня 2023 р.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.