Звернення до платників податків!

Шановні платники податків! Військові дії на території країни спричинили руйнівний вплив на життя людей та масове порушення ланцюгів економічної діяльності, руйнування інфраструктури, а це значно вплинуло на загальні показники розвитку територіальної громади.

Враховуючи те, що сьогодні Україна знаходиться у стані війни, а наша територіальна громада у відносному спокою,  кожен  свідомий житель повинен нести відповідальність щодо забезпечення її життєдіяльності та підтримки, насамперед через сплату податків. Від вчасно сплачених податків залежить  наповнення нашого з Вами бюджету.

Законодавством з квітня 2022 року надано право платникам – спрощеної системи оподаткування І та ІІ групи не сплачувати єдиний податок у разі неможливості виконувати свої податкові зобов’язання. Однак варто зауважити, що на Красноградщині наразі ситуація дозволяє вести бізнес, а відтак і своєчасно сплачувати податки.

Звертаємо Вашу увагу, що розроблений на виконання Постанови №1364 «Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією» та затверджений перелік не  може застосовуватися для цілей оподаткування, оскільки відповідно до змін внесених у перехідні положення Податкового кодексу ключовою умовою можливості застосування платниками особливостей оподаткування є перелік територій, визначений саме Кабінетом міністрів України, який на даний час відсутній.

Будьте свідомими громадянами, патріотами своєї країни та впевнено тримайте економічний фронт нашої держави.

Дякуємо усім платникам, які патріотично і з розумінням ставляться до сьогоднішніх реалій і не допускають заборгованостей по податках та зборах і тим самим підтримують економічний фронт нашої країни.

Війна скінчиться обов’язково, перемога буде за нами!

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.