ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

Згідно зі статтею 10 Конституції України державною мовою в Україні є українська мова. Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

Відповідно до положень статті 32 Закону України «Про забезпечення функціонування Української мови як державної» визначено, що мовою реклами в Україні є державна мова.

Статтею 188-52 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за порушення вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» у сфері реклами. За такі порушення передбачено накладення штрафу на особу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або попередження, якщо порушення вчинене вперше. Повторне протягом року вчинення порушення тягне за собою накладення штрафу від п’ятисот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, приватні підприємці, які здійснюють свою діяльність на території Красноградської громади, наголошуємо на необхідності привести у відповідність до вимог Закону України «Про забезпечення функціонування Української мови як державної» всі зовнішні вивіски, а також рекламні засоби.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.