Вітанн міського голови з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

ДОРОГІ ДІТИ! ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Щиро вітаю Вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Водночас це й свято батьків – тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю та теплотою. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю нашої рідної Батьківщини. Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою душею, впевненими в собі. Бажаю всеосяжної та незгасної любові в серця дорослих, розуму та відповідальності за вчинки і рішення на користь найвразливіших маленьких створінь. А дітлахам – щасливого дитинства, віри в диво, незабутніх вражень, здоров’я, райдужного майбутнього.

Нехай сьогодні дитячі усмішки принесуть теплоту, ніжність, розчулення, покажуть красу світу. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим, сонячним та сповненим цікавих пригод.

З повагою

Красноградський міський голова                                       Світлана КРИВЕНКО

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.