Восьмого червня відбулося  засідання виконавчого комітету Красноградської міської ради, загалом на порядок денний було винесено 34 питання.

Присутні заслухали інформацію відділу освіти про завершення навчального року 2022/2023 року. Відповідно до затвердженої мережі освітніми послугами у закладах освіти були охоплено: 3296 учнів 1-11 класів; 663 дитини дошкільного віку; 1869 дітей охоплено гуртковою роботою в закладах позашкільної освіти. За даними реєстру на дистанційне навчання  у школах Красноградської міської ради оформилися 162 дітей внутрішньо переміщених осіб.

Також взято до відома інформацію відділу земельних відносин міської ради про дотримання земельного та природоохоронного законодавства на території населених пунктів Красноградської міської ради: впродовж 2023 року Красноградською міською радою розглянуто 700 заяв щодо земельних питань, на сесіях міської ради розглянуто 668 заяв за результатами розгляду яких прийнято 668 рішень.

Затверджено План основних заходів з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Красноградської міської ради до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2023/2024 років та План основних заходів цивільного захисту Красноградської міської ради на 2023 рік.

Розглянуто 23 заяви громадян, зокрема, про надання грошової допомоги на поховання та з питань прав захисту дітей.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.