Красноградська міська рада запрошує небайдужих до долі дітей, позбавлених сімейного затишку, розглянути можливість стати патронатним вихователем.

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові забезпечити догляд за дітьми, що потребують захисту. Заробітна плата та стаж роботи, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка гарантовані. Якщо Ви маєте досвід виховання власних дітей, проживаєте на власній житловій площі в Красноградській міській територіальній громаді, маєте час і любите працювати з дітьми, стати патронатним вихователем саме для Вас.

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі  здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у патронатну сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я.

Патронатним вихователем може бути особа, яка виявила бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, а також має:

  • повнолітнього члена сім’ї, чи повнолітню особу, які проживають на спільній житловій площі з патронатним вихователем, готову разом з ним пройти навчання і надавати допомогу патронатному вихователю у догляді за влаштованою дитиною;
  • належні житлово-побутові умови за місцем свого фактичного проживання, у тому числі наявність окремої кімнати та побутових зручностей;
  • необхідний пакет документів, визначений чинним Законодавством України.

 

Розмір соціальної допомоги на утримання влаштованих в патронатну сім’ю дітей становить 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на місяць, для дітей з інвалідністю – 3,5 прожиткового мінімуму. Розмір грошового забезпечення (заробітна плата патронатного вихователя) становить 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.

У разі коли в сім’ї патронатного вихователя перебуває дитина віком до одного року, дитина з інвалідністю, малолітня або неповнолітня вагітна, ВІЛ-інфікована дитина та одночасно двоє і більше дітей, розмір грошового забезпечення збільшується на 10 відсотків за кожну дитину, але сумарно не більш як на 50 відсотків.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Служби у справах дітей та сім’ї Красноградської міської ради за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська, 94, тел: (05744) 7-00-50, 0662088538; e-mail: ssds-krmr@ukr.net

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.