Відкриття АЛЕЇ ПАМ’ЯТІ

Сьогодні, 12 липня, відбулося урочисте відкриття АЛЕЇ ПАМ’ЯТІ.

На Центральній площі міста встановлено світлини полеглих Героїв Красноградської громади.

До заходу доєдналися міський голова Світлана Кривенко, перший заступник начальника Красноградської районної військової адміністрації Наталія Осадча, голова Красноградської районної ради Володимир Птишник, начальник групи морально-психологічного забезпечення Красноградського РТЦК та СП Олександр Іванченко, депутати Харківської обласної ради Армен Бакманян та Олег Каратуманов, депутат Красноградської районної ради Максим Колінько.

Очільниця громади звернулася до присутніх зі словами скорботи, вдячності та шани:

«Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть земляки, близькі та знайомі тобі люди, то говорити вдвічі важче і болючіше. Сьогодні в нашому місті, в центрі громади, ми відкриваємо АЛЕЮ ПАМ’ЯТІ, щоб вшанувати подвиг та самопожертву наших захисників. Вони віддали найдорожче – своє життя, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави. Саме їм ми завдячуємо тим, що маємо можливість щоранку прокидатися в себе вдома, працювати та жити. Пам’ятати про них і бути гідними такої жертви – обов’язок кожного з нас. Кожне загублене життя – непоправна втрата для батьків, сім’ї, друзів, рідного міста та всієї України. Світлий спомин про наших Героїв назавжди залишиться у наших серцях. Вічна слава полеглим Героям!»

Слово також мала Світлана Безнос, матір Дмитра Лінського нагородженого Орденом «За мужність» ІІІ ступеню посмертно.

Зразковий аматорський театр естради “ВЕРНІСАЖ” Будинку техніки БУ “Укрбургаз” представив Маніфест «Діти проти війни». Виступ маленьких талановитих красноградців розчулив глядачів до глибини душі та вселив надію на світле майбутнє під мирним небом України.

Містяни, які відвідали захід, вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.