Сімнадцятого липня відбулося засідання виконавчого комітету Красноградської міської ради. Загалом на порядок денний було винесено 73 питання.

Присутні підтримали рішення про погодження  Красноградському комунальному підприємству «Водоканал» річного плану господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на 2024 рік.

Взято на соціальний квартирний облік 10 осіб з числа ВПО та 1 особу – учасника бойових дій.

Затверджено рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України. За висновками проведеного обстеження громадянину, чиє житло зазнало руйнувань, надано грошову компенсацію.

Зокрема було розглянуто заяви громадян щодо дозволу на видалення зелених насаджень, проведення земляних робіт на об’єктах благоустрою, внесення змін до адрес нерухомого майна, призначення помічників дієздатним особам, а також питань, що стосуються захисту прав дітей. За результатами розгляду заяв чотирьом громадянам надано грошову допомогу на поховання.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.