З 22 липня Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва презентує виставку виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини «Об’єднані творчістю»

Назва виставки не випадкова, адже заради цієї виставки об’єднались творчі особистості з різних куточків Харківської області, роботи яких вирізняються високим рівнем майстерності і на власному прикладі доводять наскільки багата наша Батьківщина. До експозиції увійшло понад 300 виробів, виконаних у найрізноманітніших техніках декоративно-прикладного мистецтва. Зокрема, на виставці можна побачити серію вишитих рушників, оригінальні лялькові композиції, коци, валяні вироби, розписану дрібну пластику та панно, прикраси з бісеру, вироби з дерева, витинанки тощо. Є тут і живописні роботи, створені місцевими митцями, які теж вирізняються високим художним рівнем.

Учасниками виставки є майстри декоративно-прикладного мистецтва, художники, викладачі мистецьких шкіл, викладачі гуртків та їх учні з Харківської області та м.Харкова. Всі вони – об’єднані творчістю, що доводить виставка з однойменною назвою!

Відкриття виставки відбудеться 22 липня о 13.00, велика виставкова зала 2 поверху.

Час роботи: Вт-Пт з 11.00 до 19.00, Сб з 11.00 – 18.00, вихідний – неділя, понеділок.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, мала виставкова зала 2-го поверху.

Детальніше про подію – на сайті: culturа.kh.ua та у соцмережах www.facebook.com/www.cultura.kh.ua ; www.instagram.com/cultural_centr_kh/; t.me/culture_kh або www.tiktok.com/@oomckm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.