Четвертого серпня Красноградську міську раду з робочим візитом відвідали представники Продовольчої та сільськогосподарської організації  ООН (FAO) та Благодійної організації «ВЕСТ СУППОРТ В УКРАЇНІ».

Участь в заході взяли секретар ради Катерина Єніна, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Дорошенко та Наталія Зінченко, старости громади, серед запрошених були дрібні фермери в галузі тваринництва.

Ключовим питанням наради стала презентація пілотного проєкту «Розширення доступу сільських фермерських господарств та дрібних фермерів до основних продуктів здоров’я тварин для птиці  та тваринництва». В рамках проєкту пропонується надання ваучера на медичні препарати для ВРХ та консультаційну ветеринарну допомогу для домогосподарств, які здійснюють свою діяльність на території Харківської області.

Присутні фермери проінформували про стан розвитку галузі, кількість великої рогатої худоби та потребу в медичному забезпеченні своєї діяльності.

За результатами зустрічі було окреслено напрямки подальшої співпраці та розробка алгоритму взаємодії представників організації ООН, органів місцевого самоврядування та фермерів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.