З 31 липня по 4 серпня Красноградський міський голова Світлана Кривенко та перший заступник міського голови Наталія Шаптала взяли участь в навчальному візиті представників громад Харківщини до  партнерських гмін Мазовецького Воєводства Республіки Польща.

Організаторами поїздки стали команда Центру розвитку місцевого самоврядування спільно з партнерами – Urząd Miasta i Gminy w Serocku, Польсько-українська аграрна асоціація під патронатом Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza.

Тематика навчального візиту — розвиток людського капіталу як основа економічного розвитку громади. Тема актуальна в умовах військового часу та необхідності повернення людей в свої громади, формування нового рівня організації процесу освіти за європейськими стандартами.

В рамках візиту делегація зустрілася  з войтами гмін,  відвідала аграрний технікум, інтерактивний музей міста Сероцка. Ознайомилися з роботою системи освіти в садочках та середніх школах.

Також представники Харківщини взяли участь у заходах, присвячених  вшануванню 79 річниці Варшавського повстання.

Зокрема цікавим є організація поводження з твердими побутовими відходами, їх сортування та співпраця з приватними сміттєпереробними компаніями.

На згадку про зустріч обмінялися символічними брендованими сувенірами.

Своїми враженнями від навчальної поїздки Світлана Кривенко поділилася на черговій апаратній нараді з начальниками структурних підрозділів міської ради, зазначивши, що подібна можливість перейняти досвід успішного розвитку місцевого самоврядування є дуже цінною на шляху до розбудови Красноградської громади.

Висловлюємо вдячність голові правління ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування» Діані Бариновій та партнерам за пізнавальну поїздку, польським колегам за теплий прийом, готовність ділитися досвідом та підтримку України.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.