До уваги громадян!

Красноградська міська рада повідомляє наступне:

З метою соціального захисту ветеранів війни Мінсоцполітики працює над формуванням системи соціальної підтримки військовослужбовця та його сім’ї на всіх етапах несення військової служби, що є наскрізним елементом у забезпеченні подальшого якісного соціального відновлення та повернення до цивільного життя у ролі ветерана.

Значну роль в наданні соціальної підтримки ветеранам війни, членам сімей ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України відіграватимуть помічники ветеранів, посади яких будуть запроваджені в територіальних громадах.

Навчання кандидатів помічників ветерана планується в межах бюджетних коштів, виділених за програмою «Заходи із психологічної допомоги,соціальної, професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, розвитку спорту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, постраждалих учасників Революції  Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, виготовлення для них бланків посвідчень та нагрудних знаків».

Просимо Вас, якщо когось зацікавила дана інформація,  серед осіб з числа  ветеранів війни, які виявили бажання пройти навчання, щоб бути помічником ветерана, звертатися  за телефоном:  057-44-7-01-04

Навчання планується провести на базі Центру ветеранського розвитку в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.