Завдяки співробітництву Харківської обласної ради з міжнародними партнерами Красноградська громада в якості гуманітарної допомоги отримала іграшки.

Тетяна Єгорова-Луценко передала іграшки для безпечних просторів, облаштованих на базі закладів освіти громади.

Наші маленькі герої, не зважаючи на складні часи, повинні мати щасливе дитинство. Питання забезпечення та оснащення безпечних просторів для дітей регіону – дуже важливе. Ми прагнемо належним чином організувати розвиток, дозвілля та психологічне розвантаження дітей. Здоров’я, посмішки й гарний настрій малечі – це те, для чого ми живемо і працюємо», – сказала голова обласної ради.

Цього разу допомогу надав відомий своїми гуманітарними акціями та волонтерським сприянням міжнародний Проект «Світанок» (https://www.facebook.com/SunriseUkraine). Це  5,6 тонн дитячих  іграшок для  безпечних просторів (настільні  розвивальні ігри, дитячі музичні інструменти та інше приладдя для активних занять маленьких мешканців). Завдяки таким акціям українці, відчувають, що вони не самі, що мають друзів і підтримку у всьому світі.

 https://www.facebook.com/SunriseUkraine

https://www.facebook.com/RassvetUkraine/

https://twitter.com/RassvetUkraine

https://twitter.com/sunriseukraine

https://www.instagram.com/rassvetukraine/

Висловлюємо щиру подяку голові Харківської обласної ради Тетяні Єгоровій-Луценко за надану допомогу, співпрацю та турботу про найменших мешканців Красноградської громади.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.