В Красноградському ліцеї № 5 відбулася щорічна педагогічна конференція за темою «Формування якісної освіти в громаді в умовах воєнного стану».

Участь в заході прийняли міський голова Світлана Кривенко, перший заступник міського голови Наталія Шаптала, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Дорошенко та секретар ради Катерина Єніна.
Світлана Миколаївна звернулася до присутніх вчителів з побажаннями успішного навчального року та вдячністю за організацію освітнього процесу на належному рівні, любов до своєї праці та високі досягнення учнів.
Також очільниця громади вручила відзнаки за професійні досягнення та високі результати педагогічної діяльності в минулому навчальному році.

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено Гончарову Оксану Миколаївну, керівника гуртка Красноградського центру дитячої та юнацької творчості Красноградської міської ради Харківської області.
Золотою медаллю Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2023» в номінації «Організація інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами під час воєнного стану» та Дипломом за презентацію досягнень і активну діяльність із підвищення якості національної системи освіти нагороджено Красноградський ліцей №4 Красноградської міської ради Харківської області.
Золотою медаллю Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2023» в номінації «Виховання національної еліти-запорука майбутнього розвитку українського суспільства» та Дипломом за презентацію досягнень і активну діяльність із підвищення якості національної системи освіти нагороджено Красноградський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 Красноградської міської ради Харківської області.
Грамотами відділу освіти Красноградської міської ради за високий рівень професійної компетентності, творчий підхід до реалізації державної політики у сфері освіти відзначено :
1.СУСЛОВУ Вікторію Михайлівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Хрестищенської гімназії Красноградської міської ради Харківської області.
2.ТВЕРІТНІКОВУ Олену Борисівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Красноградського ліцею №5 Красноградської міської ради Харківської області.
3.УШИНКІНУ Світлану Володимирівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Красноградського ліцею №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської міської ради Харківської області.
Начальник відділу освіти Красноградської міської ради Антоніна Турова доповіла про результати та здобутки колективів ліцеїв, гімназій, дошкільних і позашкільних закладів громади, успішне проходження державного моніторингу якості освіти, проведення національного мультипредметного тесту, а також планів, завдань та пріоритетів на майбутній навчальний рік.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.