Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування села Першотравневого Красноградської міської ради Харківської області

Красноградська міська рада Харківської області  повідомляє про проведення громадського обговорення щодо перейменування села Першотравневого Красноградської міської ради Харківської області.

 Організатор громадського обговорення – Красноградська міська рада.

Громадське обговорення проводиться на виконання  рішення виконавчого комітету Красноградської міської ради від 14.09.2022р. № 461 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування об’єктів топоніміки в населених пунктах Красноградської територіальної громади», відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націоналістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.212 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та враховуючи  рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Міністерства культури України.

Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі консультацій з громадськістю проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 01 жовтня 2023 року.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає,  до 01 жовтня 2023 року.

Тел. (05744) 7-00-60; (05744)7-14-99

Поштова адреса: 63304, м. Красноград, вул. Бєльовська, 94

Електронна адреса:  krasnograd.m-r@ukr.net

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Уповноважені виконавчі органи з підготовки громадських слухань: відділ організаційного забезпечення та контролю (Катерина ГАЛУЩАК); сектор містобудування та архітектури відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, економічного та інфраструктурного розвитку (Яна ОПАЛЬКО).

Особа, відповідальна за проведення громадського обговорення: секретар ради Катерина ЄНІНА.

 

Місцезнаходження організатора громадського обговорення, де можна отримати консультації з питання перейменування села Першотравневого Красноградської міської ради: вул. Бєльовська, 94, м.Красноград, тел. (05744) 7-14-99.

Врахування результатів громадського обговорення:

Отримані пропозиції будуть обговорені на засіданні топонімічної комісії Красноградської міської ради.

Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті Красноградської міської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.