Сектор «Красноградське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснює свою діяльність за адресою: Харківська область, м.Красноград, вулиця Бєльовська, 90, 3 поверх, каб.30; засіб зв’язку: тел.:(05744) 7-05-29; режим роботи: Пн-Пт з 8.00 до 17.00, вихідний – Сб, Нд.

Послуги системи Безоплатної Правової Допомоги:

Система безоплатної правничої допомоги надає первинну та вторинну правничу допомогу.

Усі громадяни України та особи, які перебувають під юрисдикцією України, можуть отримати безоплатну первинну правничу допомогу з будь-яких правових питань: надання правової інформації, консультації чи роз’яснення з правових питань, допомога у складенні заяви, скарги, інших документі правового характеру, крім документів для звернення до суду.

Окремі категорії осіб, що визначені ст.14 Закону України «Про безоплатну правничу допомогу», мають право на безоплатну  вторинну правничу допомогу: представництво інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів для звернення до суду.

Так, право на безоплатну вторинну правничу допомогу, зокрема, мають: внутрішньо переміщені особи, люди з низьким доходом, ветерани війни, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, потерпілі від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту, постраждалі від домашнього насильства, діти та ін. Повний перелік категорій наведено у статті 14 Закону України «Про безоплатну правничу допомогу».

Також до вторинної правничої допомоги належить захист підозрюваних, обвинувачених у кримінальних провадженнях (залучення адвоката) і здійснюється за призначенням відповідно до статті 49 Кримінального процесуального кодексу України.

Щоб отримати безоплатну правову допомогу можно звернутися до сектору «Красноградського бюро правової допомоги» або зателефонувати на єдиний номер системи безоплатної правничої допомоги 0800 213 103.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.