Сектор у справах ветеранів відділу соціального захисту населення Красноградської міської ради, відповідно до роз’яснень КНП «Красноградська центральна районна лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної  допомоги», повідомляє наступне:

 

  • Санаторно-курортне лікування в санаторіях України для ветеранів війни можна отримати по направленню від лікуючого лікаря за пакетом  Реабілітації тим пацієнтам у яких згідно індивідуальної програми реабілітації (ІПР) вказано про необхідність санаторно-курортного лікування. Також за електронним направленням лікаря-спеціаліста або сімейного лікаря, направляються хворі, які проходять лікування з приводу гострого інфаркту міокарда та гострого порушення мозкового кровообігу також за програмою медичних гарантій за пакетом Реабілітація.
  • Ветерани війни, сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть отримати безоплатно ліки по пільговим рецептам згідно даної Постанови КМУ від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного  та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними  категоріями захворювань». Амбулаторне лікування – це лікування вдома, а не в лікарні. Ліки надаються для лікування лише тих захворювань, які зазначені в Додатку 2 до даної постанови.
  • Для отримання безоплатних ліків по програмі «Доступні ліки» громадянам необхідно звернутися до лікуючого або сімейного лікаря і при наявності підстав електронний рецепт буде надано.
  • Підставами для санаторно-курортного лікування та виписки рецептів перш за все є наявність захворювань.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.