Красноградська міська рада повідомляє, що відповідно до Порядку
надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022р. №332(далі Порядок) були внесені певні зміни, а саме:

З 1 листопада 2023 р. допомога призначається на шість місяців на сім’ю, яка вперше звернулася за призначенням допомоги, та виплачується щомісяця одному з членів сім’ї (далі – уповноважена особа);

Допомога призначається на кожного члена сім’ї, відомості про якого включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, та призначається за повний місяць, у якому уповноважена особа звернулася за її наданням, незалежно від дати такого звернення.

З 1 листопада поточного року для призначення допомоги уповноважена особа подає заяву про надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам на всіх членів сім’ї .

Варто зазначити, що склад сім’ї уповноваженої особи визначається на дату звернення, а при заповненні заяви необхідно в обов’язковому порядку зазначати реєстраційний номер облікової картки платника податків усіх членів сім’ї (в т.ч. дітей), крім осіб, які відмовилися від ідентифікаційного номера (такі особи надають документальне підтвердження відмови від ІН)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.