Дев’ятого листопада відбулося засідання виконавчого комітету Красноградської міської ради, загалом на порядок денний було винесено 43 питання.

Присутні заслухали інформацію відділу соціального захисту населення міської ради про організацію роботи з соціального захисту населення на території населених пунктів Красноградської міської ради у 2023 році. За інформацією очільниці відділу Олени Боганець-Чеснокової з початку року до відділу надійшло: 551 заява щодо вирішення питань соціального характеру; 123 заяви щодо призначення компенсаційних виплат за надання соціальних послуг на непрофесійній основі; 599 заяв щодо отримання соціальних послуг «догляд вдома», «соціальна адаптація», «натуральна допомога», «транспортні послуги». Загальна сума виконання Програми соціального захисту населення Красноградської територіальної громади на 2023 роки склала 3 689,785 тис.грн.

Ці кошти було направлено на  надання:

– одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення; одноразової адресної грошової допомоги мешканцям громади у разі тривалої хвороби або оперативного лікування;

– фінансової підтримки військовослужбовців та сімей загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій;

– грошової допомоги на поховання;

– одноразової матеріальної допомоги ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Зокрема було здійснено виплати та компенсації за надання соціальних послуг на непрофесійній основі та проїзд автомобільним та залізничним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських маршрутах загального користування.

Також взято до відома інформацію начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту міської ради Ірини Стадник про роботу закладів культури Красноградської міської ради у 2023 році. Незважаючи на складні виклики сьогодення, працівники культурної ниви проводять виставки, різноманітні заходи для дітей та дорослих, творчі зустрічі, благодійні збори, здійснюють науково-дослідницьку роботу та активно займаються волонтерською діяльністю.

Прийнято рішення про початок громадського обговорення щодо перейменування вул.Тимошенка в м.Краснограді на вул. Гладкого В’ячеслава – загиблого захисника, нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Розглянуто 27 заяв громадян, зокрема про надання грошової допомоги на поховання, видалення зелених насаджень та з питань прав захисту дітей.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.