Помічник ветерана

Красноградська територіальна громада разом з сімома громадами Харківської області долучилася до участі в експериментальному проєкті «Помічник ветерана». Мета проєкту – допомагати учасникам бойових дій адаптуватися до цивільного життя після завершення служби.

Помічник ветерана – фахівець в громаді, який здійснює індивідуальний супровід ветеранів та сприяє ветеранам у реалізації їх можливостей, прав, гарантій, пільг. Його головним завданням – є всебічна допомога і сприяння Захисникам та Захисницям у повноцінній адаптації до мирного життя.

23 листопада 2023 року в Красноградській міській раді відбулося засідання комісії з проведення співбесіди із кандидатом у помічники ветерана  при виконавчому комітеті Красноградської міської ради – ШОЛОМ Оленою Миколаївною. За результатами співбесіди з Шолом О.М. члени Комісії оцінили рівень виявлених компетенцій кандидата у помічники ветерана як високий.

Після успішного етапу конкурсного відбору на посаду помічника ветерана, Олена ШОЛОМ буде проходити спеціалізоване навчання в освітньому центрі ветеранського розвитку Харківського національного  університету імені В.Н.Каразіна. Там вона отримає необхідний рівень професійних компетентностей для виконання своїх завдань у якості помічника ветерана.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.