Красноградською міською радою  одноголосно підтримано Подання  до Верховної Ради України щодо перейменування села Пешотравневе Красноградського району Харківської області на село  Мирне Красноградського району Харківської області.

У зв’язку з повномасштабним військовим вторгненням держави-агресора російської федерації, беручи до уваги лист Міністерства культури та інформаційної політики України стосовно позиції Міністерства культури та інформаційної політики України та Українського інституту національної пам’яті щодо пам’ятних об’єктів, пов’язаних із історією та культурою Росії та СРСР, серед жителів села Першотравневе Красноградського району   Харківської області проведено опитування щодо перейменування населеного пункту.

За результатами опитування  більшість голосів мешканців віддано за назву: село Мирне Красноградського району   Харківської області. Також Красноградською міською радою проведено громадські слухання, за результатами яких мешканці висловилися за  перейменування  села Першотравневе Красноградського району   Харківської області на село Мирне.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.