Відділ управління об’єктами комунальної власності Красноградської міської ради створений з метою здійснення заходів з управління майном, що знаходиться у комунальній власності Красноградської територіальної громади і перебуває в господарському віданні комунальних підприємств та оперативному управлінні закладів і структурних підрозділів міської ради. В результаті адміністративно-територіальної реформи кількість об’єктів нерухомого майна комунальної власності Красноградської міської ради  значно збільшилася та на сьогодні на оперативному обліку відділу знаходиться 129 нежитлових об’єктів нерухомого майна.

У складу відділу працюють: начальник відділу  та головний спеціаліст.

Одними з основних завдань відділу є здійснення повноважень щодо володіння, користування та розпорядження об’єктами права комунальної власності, здійснення повноважень орендодавця комунального майна, організація та проведення у встановленому порядку аукціонів, укладання договорів з підприємствами, установами та організаціями та іншими суб’єктами господарювання.

Відділ займається формуванням  електронної бази об’єктів комунальної власності територіальної громади, організовує заходи з виготовлення технічної та правовстановлюючої документації на нерухомі об’єкти комунальної власності, готує проекти рішень міської  ради та її виконавчого комітету з питань володіння, користування та розпорядження ними.

Відділом готуються проекти трудових договорів у формі контракту з керівниками комунальних підприємств та установ, що засновані на комунальній власності Красноградської територіальної громади, ведеться  реєстр укладених договорів та здійснюється подальший контроль за виконанням їхніх умов керівниками.

Відділ готує пропозиції щодо створення на базі майна комунальної власності підприємств, установ, організацій, щодо реорганізації та ліквідації підприємств, установ, організацій,  з метою ефективного розпорядження майном.

На сьогодні здійснюють свою діяльність 39 суб’єктів ко

Продовж 2023 року відділом здійснено реєстрацію права власності на 84 об’єкти нерухомого майна, та користування об’єктами на праві господарського та оперативного управління.

Надходження від орендної плати до міського бюджету за 9 місяців 2023 року склали 448 305,80 грн, при запланованих 435 000,00 грн.

На обліку відділу знаходяться 78 діючих договорів оренди майна комунальної власності.

За 2023 рік у комунальну власність територіальної громади отримано в якості гуманітарної допомоги 38 генераторів, які було розподіллено між комунальними підприємствами та установами з метою забезпечення їх безперебійного енергозабезпечення.

Приватизації та відчуження об’єктів нерухомого майна Красноградської територіальної громади у продовж 2021-2023 років не відбувалось.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.