Об’єднання організацій роботодавців України інформує

Міжнародна організація праці (МОП) розпочала в Україні новий проєкт «Забезпечення участі жінок у ринку праці через розширення послуг із дошкільної освіти й догляду за дітьми». Одним із ключових напрямків проєкту є організація можливості догляду за дітьми за місцем роботи одного з батьків в разі нестачі місць у державних/приватних дитячих садках в певному населеному пункті та з метою підвищення продуктивності і лояльності працівників.

– Компанія (підприємство, установа) організує дитячий простір/центр/кімнату/клуб, що не вимагає спеціального ліцензування, які можуть розміщуватись в приміщенні компанії (підприємства, установи) або у приміщенні, наближеному до нього.

Основні вимоги: наявність базових комунікацій та доступ до укриття/ бомбосховища.

– Для облаштування приміщення МОП надає грант в розмірі до 25 000 ам. дол. та допомагає із забезпеченням будівельних матеріалів.

– Харчування дітей може здійснюватись в їдальні компанії (підприємства, установи) або шляхом замовлення послуг кейтерінгу. Харчування може фінансуватись із бюджету компанії (установи) або батьками.

– Вихователь/інструктор для дітей може фінансуватись із бюджету компанії (підприємства, установи) або батьками. За потреби МОП надає сприяння у пошуку дитячого вихователя/інструктора з педагогічною освітою, а також у складанні денної програми дитячих активностей для всіх вікових категорій.

– Проєктом МОП вітається створення дитячих просторів/центрів/кімнат/клубів на основі державно-приватного партнерства. В Україні вже були реалізовані проєкти створення можливостей догляду за дітьми за місцем роботи батьків, зокрема, в компаніях Астарта, Нафтогаз України, МХП, Sense Bank, які готові поділитися досвідом.

Запрошуємо взяти участь у реалізації подібного проєкту і, в разі зацікавленості, просимо заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/HBB5f3rKKNSAyWXG8  

Контактна інформація: м.т. +380503533402, e-mail: ved3@uspp.org.ua . Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.