Звіт про результати проведення громадського обговорення у формі консультацій щодо перейменування вулиці Тимошенка в м.Красноград Харківської області

Красноградська міська рада Харківської області  повідомляє про завершення громадського обговорення у формі консультацій щодо перейменування вулиці Тимошенка в м. Красноград.

Організатор громадського обговорення – Красноградська міська рада.

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиці Тимошенка в місті Краснограді та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання, на виконання  рішення виконавчого комітету Красноградської міської ради від 09.11.2023р. № 573 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Красноградської територіальної громади», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.212 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» на офіційному вебсайті Красноградської міської територіальної громади було оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій з питання перейменування вулиці Тимошенка в м. Красноград.

Згідно даного інформаційного повідомлення зауваження та пропозиції громадян з вищезазначеного питання приймалися з 09.11.2023 року і до 09.01.2024 року.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подавалися у письмовій чи усній формі, надсилалися електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 2 місяців з дня його оголошення.

Тел. (05744) 7-00-60; (05744)7-14-99

Поштова адреса: 63304, м. Красноград, вул. Бєльовська, 94

Електронна адреса:  krasnograd.m-r@ukr.net

Юридичні особи подавали пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструвалися і не розглядалися.

Під час проведення громадського обговорення до Красноградської міської ради надійшло 1 звернення, яке містить 546 підписи, щодо перейменування вулиці Тимошенка на вулицю Гладкого В’ячеслава, але 29.12.2023р. до Красноградської міської ради надійшло колективне звернення від мешканців вул. Тимошенка із 32 підписами, які виступили проти перейменування.

Врахування результатів громадського обговорення:

Результати громадського обговорення оприлюднено на офіційному сайті Красноградської міської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

Красноградська міській раді направити лист до Українського інституту національної пам’яті щодо роз’яснень доцільності перейменування об’єктів топоніміки в м.Краснограді, зокрема вулиці Тимошенка, яка названа на честь нашого земляка Героя Радянського Союзу Федора Якимовича Тимошенко.

UPD: У відповіді на вищевказаний лист Український інститут національної пам’яті повідомив, що назва вулиці Тимошенко не містить обмежень встановлених чинним законодавством і не підлягає обов’язковому перейменуванню.