Нарада міського голови з представниками Красноградської організації Червоного Хреста: Обговорення соціальних програм та гуманітарних ініціатив

Сьогодні, 8 лютого, відбулась нарада керівництва Красноградської міської ради та представників Красноградської районної організації Червоного Хреста України. Зустріч була присвячена підбиттю підсумків співпраці у 2023 році, обговоренню соціальних програм та гуманітарних ініціатив, спрямованих на підтримку вразливих верств населення, які планується впровадити у 2024-му році.

Світлана Кривенко відзначила важливість співпраці з Червоним Хрестом у вирішенні соціальних проблем міста та запевнила у наданні необхідної допомоги та підтримки з і свого боку. Представники Красноградської організації Червоного Хреста, на чолі з головою організації Вікторією Балазюк, також висловили свою готовність й надалі співпрацювати з міською радою для покращення благополуччя мешканців громади.

Нарада завершилася обміном думками щодо  напрямків подальшої роботи та визначенням конкретних кроків для впровадження ініціатив. Усі присутні підкреслили важливість об’єднаних зусиль у вирішенні соціальних та гуманітарних проблем, які стоять перед містом у військовий час.

Такі наради є важливим інструментом співпраці міської ради і громадських організацій у реалізації соціальних програм та всебічної підтримки населення громади.