Франція, Німеччина та Великобританія уклали безпекову угоду з Україною

Дипломатична та військова допомога, інтеграція в ЄС і НАТО, спільний сталий розвиток, а також посилення оборонної галузі України – складові гарантій безпеки нашої держави, які уклав Президент Володимир Зеленський з федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом і Президентом Франції Еммануелем Макроном.

Франція, Німеччина та Великобританія – держави, що уклали безпекову угоду з Україною. Це свідчить про готовність цивілізованого суспільства боротися із російським терористичним режимом і надалі надавати реальну допомогу нашій Україні!

Цією угодою Німеччина засвідчує свою непохитну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів від 1991 року. В межах військової допомоги ФРН вже цьогоріч надасть 7 мільйонів євро. Німеччина та Україна визнали важливість застосування санкцій для обмеження доступу рф до фінансів, товарів, технологій та послуг, які вона використовує у війні. Країна-партнер продовжуватиме роботу у Коаліції над створенням трибуналу щодо злочинів російських загарбників.

Франція бере на себе зобов’язання допомогти Україні в трьох напрямках: захист території, протидія новій агресії з боку країни-окупанта, та підтримка інтеграції України в європейські та атлантичні безпекові структури. Це включає як військову допомогу, так і сприяння у сфері кібербезпеки та захисту критичної інфраструктури.

Завдячуючи титанам зі Збройних сил України, Глава держави Володимир Зеленський та Офіс Президента продовжують працювати над посиленням дипломатичного фронту і наближають нашу Перемогу!