Звіт Красноградського міського голови перед громадою: досягнення та виклики у 2023 році

У п’ятницю, 01 березня, міський голова Світлана Кривенко представила звіт перед громадою про роботу міської ради у 2023 році. У своєму виступі вона зазначила, що минулий рік був важким та водночас продуктивним для міста.

Ключовими напрямками у діяльності міської ради та виконавчого комітету були підтримка Збройних Сил України, забезпечення сталого функціонування комунальних підприємств, соціального захисту мешканців громади.

В 2023 році проведено капітальні та поточні ремонти 27 доріг на суму 32 мільйона гривень, площа ремонтних робіт становила майже 20 тисяч квадратних метрів.

Також було здійснено значні зусилля у сфері житлово-комунального господарства. Було придбано нову техніку для виконання поставлених перед комунальниками завдань та поліпшення якості послуг. Вперше за півстолітню історію міського водогону проведено реконструкцію насосної станції ІІ підйому в місті Краснограді.

У звіті було зазначено і про досягнення у сфері освіти та культури. Міська рада активно підтримувала освітні та культурні заклади, зокрема спрямовано кошти на облаштування укриттів.

Однак, на думку Світлани Миколаївни, є ще багато роботи, яку потрібно виконати. Серед головних викликів на майбутнє – віднайти баланс між забезпеченням комфортного проживання в громаді та максимальної підтримки захисників задля нашої спільної мети – Перемоги.

Загалом, звіт міського голови підкреслив важливість співпраці влади та громади для досягнення спільних цілей та побудови успішного майбутнього для міста та його жителів.