Апаратна нарада в міській раді

Новий робочий тиждень в міській раді розпочався з апаратної наради під головуванням Красноградського міського голови Світлани Кривенко. В залі засідань заступники міського голови та начальники відділів міської ради прозвітували про результати проведеної роботи та обговорили подальші плани.

 Спеціаліст сектору інвестицій Наталія Головатенко доповіла про етапи реалізації інвестиційних проєктів з НАК «Нафтогаз» та Українським фондом соціальних інвестицій.

Начальник служби дітей та сім’ї Наталія Сіліна повідомила, що планується створення нового дитячого будинку сімейного типу, прийомної сім’ї.

Особливу увагу було зосереджено на виконанні рішень сесії, зокрема здійсненні соціальних виплат, проведення судово-позовної роботи, опрацювання питань щодо земельних відносин.

Начальник відділу соціального захисту населення Олена Богданець в своїй доповіді зазначила, що з початку березня гуманітарна допомога видавалася сім’ям та дітям військовослужбовців, дітям з інвалідністю до 18 років та дітям з числа ВПО, наразі продуктові набори отримують мешканці громади 75 і більше років.

Начальник відділу «ЦНАП» Інна Овчаренко проінформувала, що впродовж минулого тижня відділом було надано 462 послуги, в тому числі з перереєстрації внутрішньо-переміщених осіб.

Начальник відділу ЖКГ та благоустрою Ольга Караптан прозвітувала про проведені роботи на території міста: прибирання пішохідних доріжок, паркової зони, майданчиків для збору ТПВ, ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ тощо.

Відділом оборонної і мобілізаційної роботи та цивільного захисту проводиться перевірка готовності до пожежонебезпечного  періоду, роз’яснювальна робота  щодо заборони спалювання сухої трави, співпраця зі старостинськими округами по оповіщенню військовозобов’язаних.

Такі щотижневі наради є ключовим аспектом злагодженої роботи міської ради та її підрозділів для досягнення спільних цілей та сталого функціонування громади.

За підсумками наради міським головою надані відповідні доручення.