Інвестиційні проєкти НАК “Нафтогаз”

Вже не вперше Красноградська територіальна громада бере участь у конкурсі  грантів, що проводиться  за підтримки Національної акціонерної компанії  «Нафтогаз України».

На сесії міської ради схвалено ряд проектів, які будуть реалізовуватися в населених пунктах громади. Так Іванівський старостинський округ отримає спеціальну техніку (тракторний причеп) для проведення заходів з благоустрою в селі Кирилівка.

В селі Першотравневому Хрестищенського старостинського округу в рамках заходів з енергозбереження  планується проведення капітального ремонту системи енергопостачання вузла подачі води з улаштуванням альтернативного джерела живлення.

В Піщанському старостинському окрузі  буде придбано нові сучасні меблі для облаштувати укриття в Піщанській гімназії.