Інформаційне повідомлення про проведення публічних електронних консультацій з громадськістю щодо перейменування вулиці Бєльовської в місті Краснограді Харківської області

Красноградська міська рада Харківської області  повідомляє про проведення публічних електронних консультацій з громадськістю у формі опитування щодо перейменування вулиці Бєльовської в місті Краснограді Харківської області.

Організатор громадського обговорення – Красноградська міська рада.

Публічні електронні консультації у формі опитування  (далі – Е-консультації) проводяться на виконання  розпорядження  Красноградського міського голови від 29.03.2024р. № 55 «Про проведення публічних електронних консультацій з громадськістю щодо перейменування вулиці Бєльовської в місті Краснограді Харківської області», відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні та деколонізацію топонімії», Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Красноградській територіальній громаді, затвердженого рішенням Красноградської міської ради від 23.11.2023р. №3971-VIІІ, враховуючи  лист Українського Інституту національної пам’яті від 27.03.2024 року № 786/2.2-08-24.

Для вивчення громадської думки щодо нової назви вулиці Бєльовської відповідно до протоколу комісії з питань топоніміки запропоновано наступні  варіанти:

  • Історична
  • Десятої фортеці
  • Української лінії.

Також учасники опитування можуть запропонувати інший варіант? надіславши його на електронну пошту міської ради krasnograd.m-r@ukr.net, вказавши своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу реєстрації.

Строк проведення Е-консультації: опитування проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 10.04.2024 року.

Для участі в Е-консультації члени територіальної громади мають авторизуватися на вебпорталі Е-консультації на офіційному вебсайті Красноградської міської ради за посиланням https://consult.e-dem.ua/6323310100  з використанням ЄЦП, Bank ID або MobileID.

Громадяни, які не мають доступу до мережі Інтернет, можуть взяти участь в опитуванні в письмовому вигляді за адресою: м.Красноград, вул.Бєльовська, 94

Уповноважені виконавчі органи з підготовки Е-консультації: відділ організаційного забезпечення та контролю (Катерина ГАЛУЩАК).

Особа, відповідальна за проведення Е-консультації: секретар ради Катерина ЄНІНА.

Місцезнаходження організатора опитування, де можна отримати консультації з питання перейменування вищезазначеної вулиці в місті Краснограді: вул. Бєльовська, 94, м.Красноград, тел. (05744) 7-14-99; (05744) 7-00-60.

Врахування результатів Е-консультації:

Отримані результати опитування будуть обговорені на засіданні топонімічної комісії Красноградської міської ради та враховані при прийнятті рішення про перейменування вулиці Бєльовської.

Результати Е-консультації оприлюднюються на офіційному сайті Красноградської міської ради протягом 15 календарних днів після закінчення опитування.