Покращення доступу продукції зернопереробного комплексу України до експортних ринків

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) підтримала Спілку «Борошномели України» у реалізації проєкту «Покращення доступу продукції зернопереробного комплексу України до експортних ринків».

Проєкт є частиною ширших зусиль Програми USAID АГРО та партнерів громадського і приватного сектору щодо розширення ринків збуту для виробників зернопереробної галузі України. В межах проєкту, Борошномели України/Millers of Ukraine надасть послуги зі сприяння реалізації продукції на експорт у форматі «Компанія–Ринок» та «Продукт-Покупець» для сегментів: борошно, крупи, макарони та хлібопекарські вироби.

Проєкт також сприятиме вирішенню таких проблем:

• обмежений доступ готової продукції (споживча та гуртова упаковка) до експортних ринків,

• брак інформації щодо експорту під час війни,

• труднощі з налагодженням експортних процесів українських ММСП, які продовжують свою діяльність в умовах війни та готові почати або продовжити експортувати; обмежені можливості просування їхньої продукції.

Передбачається, що діяльність допоможе поліпшити доступ малих та середніх підприємств, які виробляють борошномельно-круп’яну продукцію, макарони та хлібні продукти, до нових каналів збуту. Зокрема, через створення єдиного інформаційно-консультативного центру, як для українських компаній, так і для іноземних партнерів. Також, Спілка «Борошномели України» проведе кілька офлайн і онлайн заходів в Україні, та забезпечить виставкову площу для учасників проєкту на чотирьох продовольчих виставках в Великій Британії, центральній Європі та на Балканах.

Уся поточна інформація про статус проєкту буде доступна на сайті Спілки «Борошномели України» www.ukrmillers.com та в соціальних мережах Спілки: https://www.facebook.com/ukrmillers/ . Спілка запрошує компанії, які зацікавлені долучитися до проєкту, заповнити Заявку на участь на сайті www.ukrmillers.com