ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Красноградська міська рада повідомляє, що на території Красноградської територіальної громади почав свою роботу «Помічник ветерана» – Олена ШОЛОМ.

Помічник ветерана – це фахівець в громаді, який здійснює індивідуальний супровід ветеранів та сприяє ветеранам у реалізації їх можливостей, прав, гарантій, пільг. Його головним завданням є всебічна допомога і сприяння Захисникам та Захисницям у повноцінній адаптації до мирного життя.

Які послуги надає помічник ветерана?

– консультації з питань працевлаштування, навчання, соціального захисту та реабілітації, покращення стану здоров’я;

– супровід у реалізації гарантій, пільг, прав, отримання послуг;

– допомога з пошуком програм підвищення кваліфікації, опанування нових навчальних програм, перепрофілювання;

– посередництво у взаємодії ветерана з органами влади;

– надання допомоги в оформленні документів, поданні заяв, підготовці документів;

– допомога в переїзді, у пошуку житла;

– консультування щодо отримання психологічних послуг, зокрема з питань оформлення документів для отримання таких послуг;

– інформування про наявні в державі та громаді програми підтримки ветеранів.

Послуги надаються на безоплатній основі.

Хто може звертатись до помічника?

– ветерани війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;

– члени сімей ветеранів війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;

– члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників і Захисниць України;

– військовослужбовці, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, та були звільнені з військової служби, зокрема демобілізовані у визначеному законом порядку. 

Звертатися за адресою м. Красноград вул.. Бєльовська буд. 84 (приміщення Красноградської міської ради, 1 поверх, Відділ соціального захисту населення Красноградської міської ради)

Контактний телефон (05744)70104

За інформацією Красноградського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області впродовж останньої доби на території Красноградського району виникло 10 пожеж, з них 9 пов’язаних із загорянням сухої рослинності. Так однією з пожеж було пошкоджено паркан приватного домоволодіння та господарські споруди. Загальна площа пожежі склала близько 3 га. Тільки завдяки нашим вогнеборцям вдалося уникнути трагічних наслідків та пошкодження об’єкту критично важливої інфраструктури.

Незважаючи на постійне проведення роз’яснювальної роботи з населенням, багато людей продовжують нехтувати правилами безпеки.

Вкотре звертаємося до громадян з вимогою не провокувати пожежі в природних екосистемах. Будьте відповідальним і не знищуйте Україну власними руками!